GPA - מענה אלטרנטיבי אמיתי

מה זה GPA ולמי זה טוב ?

בפתיח , שאלה - מה כל אלה : דלקת מעיים, סרטן השד, קולייטיס, קרונס, סרטן צוואר הרחם, טחורים, אלרגיות, סכיזופרניה, מלנומה, אקנה, סבוריאה, קשקשים, דלקת ריאות, זיהום בקטריאלי, אנגינה-פקטוריס, התקפי לב, מיגרנות, סחרחורות, חוסר שינה, אוסתיאופורוזיס ועוד ועוד ?

נכון, הן, ועוד כמה מאות המאכלסות את הלקסיקונים הרפואיים,  מ  ח  ל  ו  ת  ו/או חוסר תיפקוד של האורגניזם ו/או כשל של "מערכת החיסון" - נשאלת השאלה המתבקשת - איך זה, שלאורגניזם חכם ומנוסה כמו שלנו יש כל כך הרבה "מחלות" - מה, התכנות היה לא נכון ? המוצר הסופי מלא בבאגים כי מחלקת בקרת איכות לא בדקה עד הסוף  ? או שפשוט, רובן ככולן אינן מחלות אלא חלק מ"תוכנית על של הגוף" שמטרתה לשמור עלינו, ואנחנו, ברוב טיפשוטתו, תוקפים אותם בתותחים הכבדים שנתנה בידינו תעשיית התרופות עתירת המיליארדים, התרופות  והמכשירים הרפואיים ?

אתמול שמעתי ברדיו כתבה על תת-מחלקה משלימה למחלקה האונקולוגית בבית חולים גדול במרכז - גם המטפלים וגם הרופאים הסכימו על כך שהמחלקה ה"משלימה" מטרתה מתן מזור זמני לתופעות הלואי הקשות של חולי הסרטן שעוברים טיפולים "כבדים" כגון כימוטראפיה והקרנות.

לאור השליטה המוחלטת של הרפואה הקונבנציונלית בחיי היומיום שלנו, אין ספק שהמטפלים ההוליסטיים צריכים להיות גאים על כך שהרפואה המוסדית "זרקה להם עצם" - הנה אנחנו מוכרים, גם אם בתור חוטבי עצים ושואבי מים, ע"י הממסד הרפואי ובא לציון גואל.

ואולי, רק אולי, התפישה הרפואית הרווחת אינה לגמרי נכונה ? אולי כל מגדל הבבל הזה שנבנה במשך דורות משכבות, שכבות של ידע רפואי  - שגוי  בחלקו ? אולי יש דרך הסתכלות אחרת על מחלות ? אולי יש אנשים חכמים שלא רצים מייד "לרפא" את הגוף אלא מחפשים להבין את התבנית הביאולוגית המופלאה שבה גופנו מתמודד עם התקפות סביבתיות עליו ? אולי אפשר למצוא שיטת ריפוי שלא תגלגל מיליארדים לכיסי החברות הפרמצאוטיות ?

על חלק מהתהיות הנ"ל מתמודדת שיטת הריפוי הנ"ל - הבסיס האיבחוני של השיטה הנו ה GNM (ראה מאמר באתר) שמחפש את הקונפליקט הרגשי החזק שהפר את האיזון הביולוגי שלנו (קרי מחלה) ולכאשר נמצא אותו הקונפליקט פועלים בשיטות הוליסטיות למנוע מהמטופל לקבל טיפול תרופתי אלים  (קרי תרופות כימיות, כימותרפיה, הקרנות, ניתוחים),  המעכב או מחסל לחלוטין את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

השיטות בהם נשתמש בתהליך ה GPA הן, לפי סדר הופעתן בשם השיטה :

1. GNM - הרפואה הגרמנית החדשה - לאבחון וליווי צמוד של החולה בזמן החלמתו.

2. Psych-k - שיטה לשינוי אמונות/תפישות עולם/ התנהגויות אצל המטופל

3. ACUPUNCTURE - דיקור סיני מסורתי לאיזון וחיזוק החולה בזמן תהליך הריפוי.

 

באמצעות שילוב של שלוש השיטות הנ"ל המטופל מקבל התייחסות אמיתית לבעיה האפואית שלו עם סיכוי לפתור אותו מהמחלה אחת ולתמיד.

 

באיזה מחלות ניתן לטפל בשיטת GPA - גידולים למיניהם, שפירים או סרטניים, כיבים, קלואידים, דלקות בדרכי השתן, כאבי שלד שונים, קנדידה והליקו-בקטר, בעיות פסיכולוגיות שונות, דלקות חריפות במע' העיכול, טחול מוגדל, אלרגיות, מחלות עור, אנורקסיה ועוד.

סיפור קצר הממחיש את ה"חוכמה" של גופנו בזיהוי וריפוי (או במקרה זה על הקלה בסימפטומים) של החולה ; לפני כמה שנים הגיעה לקליניקה שלי אשה צעירה, אם חד הורית עם ילדה בת 4, גרה בבנין מגורים עירוני, בקומה ד' ללא מעלית. היא סיפרה לי שאובחנה עם מחלה סופנית נדירה (מפאת החסיון הרפואי אני לא מגלה את שם המחלה) - המחלה פגעה בעצבים ועיכלה את מעטפת העצב - הסימפטומים הראשונים של המחלה היו "צפידות" של אצבעות הידיים והרגליים, כלומר אובדן תחושה בהם וכאבים בשימוש היומיומי בהם, בגלל בעיות בהזרמת הדם לקצוות,  כך שהיה לה קשה מאד להעלות את הילדה שלה לקומה הרביעית - כל שביקשה היה להקל על הכאבים ע"מ שתוכל לחיות חיים נורמליים עם בתה הקטנה, כמה זמן שרק ניתן.

טיפלתי בה בדיקור נגד הכאבים (אז השיטה הנ"ל לא היתה מוכרת לי עדיין) ובזמן הטיפול שאלתי אותה שאלות בקשר להתפרצות המחלה - היא סיפרה לי שלפני שאובחנה כחולה במחלה, עלה לה לחץ הדם באופן פתאומי, מהיום למחר - מומחים שבדקו אותה גילו שעליית לחץ הדם נובעת מעורקיק סתום בכליות, עשו לה צינטור ומיד לאחר מכן התפרצו הסימפטומים של המחלה.

הרפואה הקונוונציונלית לא התייחסה לקשר בין לחץ הדם הגבוה, פתרונו והתפרצות המחלה - אני כן מצאתי ומה שכנראה קרה היתה התערבות רפואית בתהליך שהגוף יצר להקלה על הסימפטומים האפשריים - הגוף "העלה" את לחץ הדם של עצמו ע"י חסימת עורקיק הכלייה ע"מ לגרום לכך שיותר דם יגיע לקצוות, ולכן סימפטומי המחלה לא הורגשו - ברגע שהרפואה "פתרה את הבעיה" ולחץ הדם חזר להיות תקין, המחלה פרצה ביתר שאת - היזכרו באמרה - הניתוח הצליח אבל החולה מת....

הסיפור שמובע לעיל קשור איכשהו ל  GNM , על אף שתורה מופלאה זו לא הייתה מוכרת לי בזמנו - יש מצבים שונים בהם הגוף מעלה לעצמו את לחץ הדם לפתרון בעיה מסוימת (למשל הצרות כלי דם) , וזה נותן חומר למחשבה בקשר לאינטליגנציה האין סופית של הפלא שנקרא - גוף האדם.

לסיכום, אין לי אשליות בקשר להשתלבות ה-GPA ברפואה המוסדית, לו רק מן הטעם שהיא צרכנית תרופות קטנה ביותר ותעשיית התרופות, השולטת ברפואה שליטת ללא מיצרים, לא תיתן לסוג כזה של רפואה להשתלב, או חמור מזה, להכנס למודעות של הרבה אנשים ; הנחמה שלי היא בכך שכיום אנחנו מופצצים בכמויות ידע אדירות, דבר שהופך את האינטליגנטיים שביננו לצרכנים יותר בררנים, גם בתחום הרפואה.
עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission