ש.א.ב. או בלע"ז - PSYCHE-K

למי מאתנו לא סובל מאיזה תופעה מטרידה, שניסינו לסלק אותה מחיינו פעמים אין-ספור, אך היא חוזרת בעקשנות של חתול שזורקים מהבית - על רשימה לא נכבדה זו נמנים בין היתר : עישון, שתיית אלכוהול, פחד מג'וקים, פחד מטיסות, אכילה אובססיבית, חוסר אסרטיביות, חוסר "כשרון" לעשות כסף, קלסטרופוביה, אגורפוביה וכו' וכו'.

ברבות הימים, בעקבות תגלית מרעישה של צמד המדענים, הפסיכולוג רוב וויליאמס והביולוג נרוס ליפטון, נפל לי האסימון - הסוד לטיפול בהפרעות הנ"ל ובעוד רבות אחרות הוא ללמוד "לדבר" עם תת-המודע של המטופל, אותו פועל שחור וגדול שמנהל 95% מחיי היום יום שלנו, אבל לא מבין חוכמות - הוא יודע רק שפה אחת ורוצה שידברו איתו ברור ובלי רמזים ; ולמה צריך לדבר עם אותו תת-מודע בשפה מיוחדת זו ? כי הוא מחזיק באמתחתו את כל האמונות, תפישות העולם, ההתנהגויות ובעיקר ה"טייסים האוטומטיים" שלנו - עיכול, ראיה, הליכה, נהיגה, דיבור, זכרון לטווח ארוך ועוד.

השפה הזו היא היא הש.א.ב. (שינוי אמונות בסיסי) - בעזרתה אפשר, במפגש בודד אחד, להתפטר מ"ספחות" שחשבנו אותן לחלק בלתי נפרד מאישיותנו.

אין כאן שום הוקוס-פוקוס אנרגתי, וודו, קבלה או תיקשור עם מתים - השיטה מסודרת, עובדת לפי תרשים זרימה מדוייק יותר מכל תורה רפואית שאתם מכירים, ואחוזי ההצלחה גבוהים ביותר.

לסקרנים מבינכם, אנא הגיבו ב"צור קשר" ואשלח לכם את המצגת המסבירה את הנ"ל.


עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission