לא בעיה להפסיק לעשן - אני הפסקתי עשרות פעמים...

עד לפני 30 שנה עישנתי כמו קטר - לפחות 2.5 קופסאות ליום + שנור + סיגרים + פייפ - למותר להגיד שאינספור פעמים ניסיתי להפסיק, נדרתי נדרים, התערבתי וכלום - ההפסקה החזיקה ימים ספורים מלאי סבל ; ואז בוקר אחד קמתי עם הרגשת גועל כזו של מעשנים, טעם רע בפה, גודש בגרון ומה לא - בג'סטה ספונטנית קיללתי מכל ליבי (לא אחזור על מבחר הקללות - יכול להיות שילדים נכנסים לאתר) ובעצבים ניגשתי לכל מקום בבית שהיה בו כלי עישון ופשוט זרקתי אותם לפח - ומאז, כמו בכל האגדות האורבניות, לא רק שאינני מעשן אלא אני גם לא מרגיש שום צורך לעשות כן.

מה קרה כאן ? שאלתי את השאלה הזו את עצמי מיליון פעם כי אם היתה לי תשובה חד משמעית לכך (אתם מנחשים שלא היתה לי) הייתי היום מולטי מיליונר עם סניפים בכל העולם.

מאז בגרתי והחכמתית צברתי נסיון טיפולי וניסיתי שיטות טיפול רבות, עד שנפל לי האסימון ובמבט לאחור אני יודע מה קרה - באותו המעמד בבוקר הצלחתי לעשות, באופן מקרי, את הלא יאומן - תיקשרתי עם תת-המודע שלי ושיניתי שם את הסטטוס שלי ממעשן ללא מעשן, ללא טיפול ארוך וללא גמילה מכל סוג !!

כיום אני יודע לדבר עם התת-מודע ע"מ לשנות  תפישות עולם מסוג : עישון, פחד טיסה, פחד ממקקים, קלסטרובופיה, אגורפוביה, הצלחה בעסקים, אסרטיביות, אכילה אובססיבית ועוד - באמצעים פשוטים, ללא היפנוזה או חיטוט בעברו של המטופל, ללא "הוקוס-פוקוס אנרגתי" וללא וודו - פשוט אימצתי שפה שתת-המודע מבין ומגיב לה והתפישות הנ"ל משתנות בטיפול אחד בלבד.

זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי ? נכון, אבל זה עובד וזה נקרא ש.א.ב. (שינוי אמונות בסיסי - psyche-k בלע"ז) - למי שמעוניין לדעת יותר, אנא צרו קשר דרך האתר ואשלח לכם מצגת מפורטת בנושא - שווה צפייה !!


עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission