שמן קוקוס כתית במקום תרופות כימיות

מחלת האלצהיימר היא אחד מגורמי התמותה הנפוצים בגיל השלישי - זה בד"כ מתחיל בתסמיני דימנציה ונפגע בעיקר הזיכרון לטווח קצר, כשעם התקדמות המחלה הטווח הזה הולך וגדל עד אובדן זכרון מוחלט שלפעמים מלווה באלימות פיזית ומילולית ואחריתה - מוות.

המחלה הזו הנה חשוכת מרפא וברוב המקרים - חד כיוונית - הרפואה המודרנית מנסה על הפציאנט תרופות כימיות שונות שאינן עוזרות ולפעמים אך מזיקות ומזרזרת את ההדרדרות.

ברפואה הגרמנית החדשה (GNM) טוענים שהמחלה נגרמת ע"י "קונסצטלציה של קונפליקטי פרידה", כלומר שני קונפליקטים פעילים שמתרחשים בעת ובעונה אחת, כשכל אחת משפיעה על עונה אחרת של הקורטקסט הפוסט-סנסורי במוח - התוצאה היא בד"כ אובדן זיכרון טוטלי לטווח הקצר ; כשמתלווה לכך גם איבוד התמצאות בולט, כנראה שהקונפליקט השני הוא מסוג נטישה, בדידות מוחלטת, פחד מאשפוז וכו' - ההמלצה הגורפת במקרים כאלה היא להחזיק את החולה בסביבה המוכרת ביותר שלו - בן-זוג, משפחה, דיור מוגן וכו'.

אם נסתכל על המחלה הנוראה הזו מנקודת מבט של הרפואה הקונוונציונלית או ה-GNM אחת היא - המחלה נגרמת כנראה מכך שתאי מוח מתים בגלל אי-יכולתם לנצל פחמימות - המזון הבלעדי של תאי המוח - אם כך, התאים "מתים מרעב" תרתי משמע, ואט-אט המוח מתנוון.

מן המפורסמות הוא שהתחליף בגופנו לפחמימות הם הקטונים שהם תוצרי פירוק של שומנים (טריגליצרידים) - גופנו עושה בהם שימוש בזמן דיאטות ו/או חוסר מזון - הגוף מפרק את השומנים שצבר בדיוק למטרה הזו - "לימים קשים" - תוצרי הפירוק הזה הם קטונים, והתהליך נקרא קטוזה  ; אגב, תינוקות ניזונים בעיקר מקטונים בשבועות הראשונים של החיים.

במקביל להנ"ל נמצא שקטונים שהם תוצר הפירוק של שמן הקוקס (הכתית) משמשים לתאי המוח תחליף מסוים לפחמימות - כך קרה שאדם בן 53 שאובחן כחולה אלצהיימר וטופל בתרופות כימיות כגון  ARICEPT , NAMENDA או EXELON לא הראה שום תגובות חיוביות עד אשר התחיל ליטול כמות של כ-20 גר' שמן קוקוס ליום החזיר לעצמו חלק ניכר מהתפקודים האבודים.

המסקנה - לא להתנהג כעדר נטול אינטליגנציה, אלא להשתמש בה לטובתנו ולטובת הסובבים אותנו - השימוש בשמן הקוקוס (בנוסף או במקום שומנים צמחיים בלתי רוויים אחרים, כגון שמן זית למשל) הוא, מה שנקרא באנגלית, WIN-WIN SITUATION - גם בריא באופן כללי וגם מונע או משפר את תפקוד המוח במצבים הנ"ל - ניתן לרכישה בחנויות טבע מובחרות.

עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission