אני סקפטי !!

אני מניח שכולנו מכירים את הפרסום האגרסיבי של מערכת הרפואה בנוגע לנשירת שיער והתקרחות - אגב, בפרסומות מופיע תמיד גבר, אבל כל המובא כאן, בשם שני המינים כאחת, מובא.

השחקן בתשדיר מצהיר על סקפטיותו, ואכן יש לו סיבות טובות לכך, והראשית שבהם שהוא לא ניסה את הטיפול הסיני להתקרחות...

אגב, כמה סינים קרחים ראיתם ? נכון, זה גם תורשתי, מאפיין גנטי כזה, אבל לא רק - המשלים לגנטיקה היא תזונה נכונה וטיפול בכלי הרפואה הסינית המסורתית+.

אחזור לכמה שורות לטיפול האלופתי, כלומר טיפול באמצעות תרופות כימיות - בידי הרפואה המוסדית ישנם שני חומרים עיקריים המומלצים ע"י רופאי העור לטיפול בבעיה :

- תרסיס המינוקסי - החומר הפעיל בה - מינוקסידיל, המעט נשירת שיער ובמקרים רבים גורם גם להאצת הגדילה - אין בתכשיר נזק ידוע - הבעיה איתו  היא שהשפעותו פגה עם הפסקת השימוש בו, ומסיבה זו גם הרפואה הסינית תשתמש בו לעתים כתכשיר עזר בזמן הטיפול המסורתי, ע"מ "להנות משני העולמות".

- פרופסיה - תרופה לבליעה, שהחומר הפעיל בה הוא פינסטריד, יעילה באחוזים מהמינוקסי, אבל "הופס" - השפעתו נפסקת עם הפסקה בבליעתו ובנוסף זה יכול להביא לאין אונות - אז אמנם זה יכול להשאיר את בנות המין היפה אדישות לגבי בעייתן הן, אבל אין ספק שזה מאד יעניין אותן בקשר לבני זוגם - הת תצטרכנה להחליט מה יותר חשוב שלא ייבול אצלו.....

ומה הבשורה החדשה-ישנה שהרפואה הסינית מביאה בנושא - כמו בכל "אָייטֶם" בריאותי אחר, גם כאן אנחנו עוזרים לגוף לעזור לעצמו ולשיווי המשקל שלו, ולהציג תמונת בריאות אופטימלית לגילו ומורשתו הגנטית.

במילים אחרות, ברוב מוחלט של מקרי ההתקרחות, נשירת שיער מוגברת או אלופציה (התקרחות רנדומלית ולא סימטרית), ניתן לעזור למטופלים באמצעים פשוטים וללא תרופות כימיות, אלא באמצעות דיקור סיני לסוגיו וצמחי מרפא, שאפילו הרפואה המערבית לא מתייחסת אליהם כתרופות אלא כתוספי מזון.

גילוי נאות - המטופלים בשיטה הטבעית הזו צריכים להעזר בסבלנות ונדרשת מהם הופעה שבועית בקליניקה של המטפל, אבל החדשות הטובות הן שגם עם הפסקת הטיפול, השיפור נמשך לאורך זמן - יש צורך פעם בכמה חודשים לתתת "בוסטר" בריאותי למטופל בדמות טיפול או שניים, אבל באופן כללי הבעייה נפתרת, המטופל מתחזק באופן כללי ובנוסף, תוך כדי טיפול הדיקור מטופלות בעיות נוספות מהן סובל המטופל באופן יומיומי כמו כאבי ראש, כאבי ברכיים, חוסר שינה, דכאון, חולשה כללית ועוד ועוד.


עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission