טיפולי פוסט-טראומה

זה קורה בכל גיל עם המאפיינים הספציפיים שלו - מכות חזקות, פצעי מעיכה, חתכים, שברים, נקעים ועוד - האמת היא שלרפואה הקונבנציונלית יש כלים מצויינים להתמודד עם כל אלה - תרופות מאלחשות, חבישות, תפירה, ניתוחים אורטופדיים, גיבוס ומה לא וגילוי נאות - הרפואה המשלימה (כשמה כן הוא) לא בנויה לטפל בכל אלה - אבל, כפי שרומזת כותרת המאמר הזה, לא בכך עסקינן, אלא במה שקורה אחרי (פוסט = אחרי בלועזית) כל אלה - איך חוזרים לתפקוד נורמלי אחרי שהרופא אמר לנו - לך הביתה בחור, הכל חזר למקומו בשלום ?!

תקופת ההחלמה עולה ככל שהגיל עולה - מה לעשות, חלקי חילוף אין ומערכות ה"תיקון העצמי" של גופנו חלשות ועצלות יותר ; ובכל זאת, תופעות הלוואי שסוחבים אתנו במקרים אלה רבות, כואבות ומעצבנות המה, ופתרונות אמיתיים, שוב, ברפואה הקונבנציונלית,אין בנמצא - כאן נכנסת לתמונה הרפואה האלטרנטיבית, ובמיוחד הסינית וההומיאופתיה.

נתחיל מן הקל אל הכבד :

1. בהומיאופתיה ישנב תרופה אנטי טראומטית (פּוסְט ופְּרֶה) שנקראת ARNICA MONTANA במינון של 6CH - הנחת 2-3 כדוריות מהנ"ל מתחת ללשון ממתנת את הטראומה באופן ניכר, לכן מומלץ להסתובב עם דיספנסר (מיכל) מהנ"ל בתיק היד הקרוב אלינו.

2. ברפואה הסינית - כל טראומה מאופיינת ע"י חבלה במרידיאן (קו אורך של אנרגיה בגוף) אחד או יותר - חבלה כזו יוצרת חסימה, וחסימה יוצרת כאב וחוסר תפקוד - תפקיד הרופא הסיני במקרה כזה הוא לפתוח את החסימה ע"מ לאפשר זרימת אנרגיה חופשית במקום החבלה, או ליצור דרכי פיזור אלטרנטיביים במידה וקו האנרגיה הרגיל נפגע באופן אנוש - בני המקרים הנ"ל הטיפול מתאפיין בדיקור מקומי ודיקור מרוחק (נקרא לזה הפעלת "מתגים" מרחוק או בשפת היומיום - REMOTE CONTROL).

מנסיון קליני רב שהצטבר אצלי ובספרות, טיפול מהסוג הנ"ל מקצר את זמן ההחלמה בעשרות אחוזים - הטיפול אינו כרוך בכאב (מלבד אולי בכיס), והוא הוליסטי - באותה ההזדמנות ש"פושקין מת" (בדיחה פולקלוריסטית), מטפלים כבר גם בבעיות נוספות, כגון כאבי ברכיים, מעי רגיז, עודף כולסטרול, דכרון וכו' וכו'.

כמו כל טיפול משלים, זה כרוך, כפי שנרמז, בהוצאה כספית מסויימת, אבל החדשות הטובות הן שאתם יכולים לשלם בכל טיפול ולשפוט בעצמכם אם הייתה הטבה במצבכם אם לוא, ואתם רשאים להפסיק את הטיפול אם לוא - לשמחתי, מצב כזה כמעט ולא קורה, וההטבה מורגשת כמעט מייד.

 עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission