להחזיר אל האור אל העור

מאיפה צץ לנו זה? מה נזכרו עכשיו הסינים המרגיזים האלה אחרי שאנחנו, המערב הנאור והמפותח פיתח שיטות אינספור לעשות את כל הקולאז'ים האפשריים עם עור הפנים שלנו - לחתוך, להדביק, למתוח, לתפור, לנפח, לשאוב, לקלף שכבה שכבה ולשנות צורה כך שגם אמא שלנו לא תכיר אותנו ?!?  - למה לא שמענו על השיטה הזו לפני שהפכנו למישהו אחר ?!?

האמת היא שהדיקור הקוסמטי קיים אלפי שנים ושימש בעבר רק את השכבה העשירה והנחשבת, כי רק הם יכלו להרשות לעצמם מדקר חצר מלומד - התחייה של השיטה בא כתוצאה מהחיפוש שלנו, המערב, לחזור ולהיות חלק מהעולם במקום ליצור מציאות וירטואלית - השיטה העתיקה הסתננה למערב דרך הנישה הזו ותפשה תאוצה במדינות שהמודעות לנזקי המודרניזציה הלכה וגברה בשנים האחרונות - ארה"ב (כולל קנדה) ואירופה המערבית.

ובמה מתמצית האטרקטיביות של השיטה ?

הדיקור הקוסמטי מחזיר את האור לעור, לפנים ולעיניים. ביכולותו למצק את עור הפנים, להרים עפעפיים, לחיים, סנטר וצוואר, להעלים עיגולים שחורים מתחת לעיניים, למלא ולטשטש קמטים וקמטוטים, לטפל ביעילות בקופרוז וסבוריאה, לטשטש סימני מתיחה, להבהיר כתמי פיגמנטציה, לטשטש צלקות אקנה וכל זאת באפס סיכונים ללא צורך בניתוחים או הזרקות כלשהם.

הדיקור מעודד זרימה מוגברת של אנרגיה חיונית במרידיאנים ומתגברת אספקת חמצן לרקמות ע"י הזרמת דם מעושר בחמצן לאזור הפנים.

חיזוק ומתיחת עור הפנים, הענקת לחות לעור, ניקוז רעלים ויצירת תאי עור חדשים מאיטים למעשה את תהליך ההזדקנות באופן טבעי, בטוח ומשתלם.

מספר הטיפולים המומלץ הוא בין 7-12 טיפולים, בהתאם לגיל, ולסימפטום בו אנו מעוניינים לטפל. בשינוי תוכלו להבחין כבר מהטיפול הראשון.

הטיפול אינו כואב, בטוח לחלוטין וללא שימוש בחומרים כימיים.

ושאלת השאלות - למי הטיפול מתאים ובעצם מה הגיל המומלץ לטיפול ?

כידוע, בעיקרון הרפואה הסינית היא רפואה מונעת, נוהגת לפי האמרה העתיקה - "לא מתחילים לחפור באר כשצמאים" - העקרון הזה תופס שבעתיים כשמדובר בחלקים של גופנו הגלויים לעיני כל - הכוונה בעיקר לעור הפנים שהוא כרטיס הביקור האולטימטיבי שלנו.

מה זה אומר בעצם ? - שאת תהליך הדיקור הקוסמטי אפשר וכדאי להתחיל מגיל מוקדם - לא אפריז אם אגיד ששנות ה-20 המאוחרות הכי מתאימות למניעה של תופעות הזדקנות של עור הפנים - ואין לכך תחליף, לא בקוסמטיקה ולא ברפואה אסטתית מערבית - הפתרון היחידי נמצא כאן, בדיקור הסיני הקוסמטי.

 

 

מצורפים כאן סרטי הדגמה - אנא הפעילו באמצעות החץ ואח"כ השתמשו רק בלשוניות האתר


             


עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission