התחליף לפסיכואנליזה

ראשית, שתי תובנות מנחות :

1. כל הסיכויים שרוב הקוראים לא שמעו מעולם על שיטת PSYCH-K אבל שמעו גם שמעו על סיגמונד פרויד !! - אני ממליץ בחום שתאזינו ל הרצאתו של ROB WILLIAMS ביו-טיוב (8 קטעי יו-טיוב, ממוספרים מ-1 ל-8)

2. אני מוכן לכך שמאמר זה, אם ייקרא ע"י פסיכולוגים, יקים עלי אויבים לרוב מקרבם, כי הוא מדבר בחוסר היעילות של הכלי המרכזי בתחום - הפסיכואנליזה, בה "חופרים", בעברו של המטופל, לאורך טיפולים רבים ויקרים, ע"מ למצוא שם את הסיבות להתנהגותו הנלוזה בהווה, ואחרי שהסיבה אותרה בהצלחה (אם מדובר בפסיכולוג שיודע את מלאכתו), הפסיכולוג מניח (ללא הוכחה תיאורתית או אמפירית לדבר) שעצם ידיעת הסיבה תרפא את הפציאנט הדואב, וזה במקרה הטוב בו הפסיכולוג הוגן - במקרה שלא, הוא יכניס אותנו לסדרה של מפגשים עקרים שעולים הרבה כסף ולא מניבים את התוצאה המקווה.

לא אלאה אתכם בפילוסופיה המונחת מאחורי השיטה הנ"ל - אומר רק זאת - מי שחושב שאמונות  "מושרשות" בנו ודרכי התנהגות בעייתיות הן חלק אינטגרלי מאישיותנו, אז לא - שיחשוב שנית - הן ניתנים לשינוי בקלות - כל מה שצריך לעשות זה לדבר בשפה הנכונה עם הגורם האחראי, במקרה הזה בשיטת PSYCH-K עם תת-ההכרה שלנו !!.

אגב, הידעתם שתת-ההכרה שלנו תופס כ-95% מכלל ההכרה (ה MIND) וכל צורות ההתנהגות שלנו אגורות בו כמו קבצים בדיסק קשיח של מחשב ? ואיך אנחנו משנים מסמך במחשב, ללא קשר לזמן המצאותו בדיסק ? מחפשים את מעבד התמלילים המתאים, נכנסים למסמך ומשנים אותו לשביעות רצוננו ולאחר מכן עושים לו SAVE לשמירה בדיסק הקשיח להמשך שימוש ; ואיך מוודאים שהשינוי בוצע כהלכה ? - בדר"כ נדפיס את המסמך, נקרא אותו בעיון ונבדוק אם כל הנקודות שרצינו כלולות בו.

על רציונל זה מבוסס ה PSYCHE-K - מגדירים את האמונה שאנחנו רוצים לשנות (למשל - אנחנו בטוחים שאנחנו ממש גרועים ב"לעשות כסף" והרגשה זו מלווה אותנו וממקמת אותנו בסולם הסוציו-אקונומי - אנחנו רוצים לשנות אמונה זו ע"י שינוייה ל "אני יודע איך לעשות כסף"), בודקים, בשיטה קיינסולוגית (מתח שרירים), כמה אנחנו מאמינים בייתכנותה (תוצאת הבדיקה תהיה שלילית, כבובן), מעבירים את הפציאנט תהליך של שינוי האמונה (כזכור - שינוי המסמך המתאים בדיסק הקשיח), שומרים את השינוי באמצעות טכניקה מוגדרת ולאחר מכן, בודקים, שוב באמצעים קיינסולוגים, את ביצוע שינוי האמונה, וחוזר חלילה, עד שאנחנו משוכעים (באמצעות בדיקות פיזיות, כמובן), שהשינוי נקלט בתת ההכרה שלנו - התהליך כולו לוקח, לא יותר משעה - השקעה מזערית לשינוי אמונות שחשבנו שנלך אתם אלי קבר !!

וגילוי נאות - בדוגמה הנ"ל, של שינוי האמונה ביכולתנו לעשות כסף, לא תעשיר אותנו בין לילה - כל מה שעשינו הוא בעצם הסרת מכשול שהפריע לנו לשפר את מצבנו הכלכלי - מעתה, אם נעלה על מיזם ש "מריח" מכסף, נלך איתו עד התממשותו ולא נתייאש בדרך מהסיבות המוזכרות לעיל.

 

זה היה על קצה המזלג, אבל אחת היא - זה עובד, זה עובד, זה עובד !!

אם ברצונכם להתנסות בתהליך צרו איתי קשר - זה אפקטיבי, ואני מדבר מנסיון.


עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission