מה ל GNM ולרפואה הסינית

GNM = German New Medicine 

לא, לא חזרתי בתשובה (או בשאלה, לאחדים מאתנו) - לא נהיתי חסיד של הרפואה המערבית כי ה GNM יונק מהידע והמכשור של הרפואה המערבית אך, וכאן מתחיל הסיפור,  מורד ברובה מכל וכול !!

המאמר הז נועד רק לגרות את סקרנותם של אלה כמוני, שחושבים שההתמודדות של הרפואה המערבית עם מחלות כרוניות ו/או קשות לא רק שאיננה נכונה אלא גם נמצאת במסלול סטייה מהדרך הנכונה שהיא, בגדול, השבת בריאותו של החולה.

לפי ה GNM המחלות נגרמות מקונפליקט או טראומה פיזית או נפשית משמעותית - ה GNM מצא שכל טראומה כזו משאירה סימן פיזי במוחנו במיקום ספציפי לפי סוג הקונפליקט, והמחלה מתחילה במקום הקשור חד-חד-ערכית למיקום זה במוח.

הטענה המרכזית של ה GNM היא מדהימה לכשעצמה - תסמיני המחלות הם בעצם התחלת שלב הריפוי של המחלה - שלב זה מתחיל אחרי פתרון הקונפליקט שחולל את המחלה.

כלומר, כשמתגלים סימני המחלה, קרי שלב הריפוי שלה, נכנסת לפעולה הרפואה הקונבנציונלית על "תותחיה הכבדים" ו"הורגת" את שלב הריפוי !! - לא יאומן כיסופר !?

רבותי, אם יש רק גרעין של אמת בטענה זו, אנחנו צריכים לתת עליה את הדעת בכל הרצינות הראויה.

להמשך סיפוק הסקרנות אני מפנה אתכם ל מאמר של דר' האמר, אבי השיטה

(המאמר ארוך מאד ובאנגלית - למי שלא שולט בשפה, אנא התקשרו אלי ואשלח לכם קישור מתורגם ).

ולבסוף, אני לא יכול להתאפק מלספר על מקרה שקרה בברלין, גרמניה ב 2008 - העדות מובאת במילותיו של האדם שחווה את החוויה הלא נעימה של אלרגיה לאבק, במשך 40 שנה :

במשך 40 שנה סבלתי מאלרגיה נוראית לאבק. זה לפחות מה שחשבתי, כי תמיד הייתי צריך להקפיד שהבית יהיה נקי, ובעיקר ללא אבק.

בכל פעם שהיתה ראיה, ולו הקטנה ביותר, להימצאות אבק, או שרידים עדינים ביותר של אבקה כלשהי בחדר, הייתי מתעטש ללא הרף במשך כ-3 שעות ו"מושך באף" באופן קבוע כי האף שלי היה תמיד נוזל.

לאחר שהיכרתי את הרפואה החדשה, התחלתי לשאול את עצמי מדוע הייתי מתעטש ומושך את האף באופן קבוע, מתי כל זה החל ומה היו ה"tracks" (טריגרים) שהפעילו כל הזמן את המצב הזה (ה"אלרגיה").

לאחר שעברתי לא מזמן לבית חדש שלא היה עדיין גמור לגמרי, האלרגיה שלי ממש נסקה, מה שהצביע על כך שעליתי על "track"! ובכן, המשכתי לחשוב חזק על הסיבה האפשרית.

הגמול למאמצי הגיע ע"י זיכרון פתאומי שהיה לי על כך שנפגעתי 3 פעמים בראשי מסלעים, בזמן ששיחקתי עם חברי בהריסות ברלין. זה היה האזור היחידי בו יכלו ילדי העיר לשחק ב-1955. המקום היה כמובן מלא אבק, כי קירות הבתים ההרוסים היו עדיין מתמוטטים, וענני אבק היו מתפרצים. בתוך כל הלכלוך הזה נפגעתי בשוגג 3 פעמים בראשי ע"י סלעים. הייתי צריך ללכת לרופא, ובכל פעם האבחון היה - זעזוע מוח.

ברגע שנזכרתי במאורעות ההם, העיטוש והנזילה מהאף פסקו - ולא חזרו עד לרגע זה! בינתים הייתי אפילו במוסך מאובק ביותר. עבד שם משייף שיש שהיה חותך את לוחות השיש כבר 30 שנה, אך מעולם לא ניקה את המוסך אפילו פעם אחת. טאטאתי החוצה את כל האבק, וענני האבק פשוט התעופפו. עבדתי ממש בתוך ערפל של אבק! אולם, לא התעטשתי ולא משכתי באף אפילו פעם אחת, וכך גם במשך כל תקופת הבניה, לא אחריה ולא בכל השבועות שבאו לאחר מכן.

קלאוס-דיטר ד. (גרמניה)

....................................................

הסבר מאת ד"ר קרוליין מרקולין:

הקונפליקט הביולוגי (DHS) שקשור לממברנות של האף הוא "קונפליקט של סירחון" (לדוגמא: "זהו מצב מסריח!") או "קונפליקט של ריח" במובן של אי יכולת ל"הריח" - לרחרח - סכנה מיידית או איום; במקרה שכאן: סלעים המתעופפים לעבר הראש.
בשלב האקטיבי של הקונפליקט
, יש אובדן רקמות היוצר כיבים בממברנות של האף, כדי להרחיב את המעברים באף, כך שניתן יהיה לזהות (לרחרח) טוב יותר את הסכנה.
בשלב הריפוי משוקם האזור עם הכיבים, בתהליך המלווה בנפיחות שגורמת לאף מלא. סימפטומים אופייניים אחרים הם אף נוזל, נזלת ועיטוש, שמטרתם לעזור לגוף להיפטר משאריות תהליך השיקום (סימפטומים של התקררות רגילה).

כאשר קורה ה-DHS, המיינד קולט את כל המרכיבים שנחשבים כחשובים בהקשר לקונפליקט, ובמקרה זה האבק התקבע כ-track. המשמעות הביולוגית של tracks היא לשמש כאותות אזהרה האומרים "היזהר! בפעם האחרונה שהיית בסביבת אבק היית בסכנה!" כך, בכל פעם שהמוח מבחין ב"אבק", מופעלת במהירות התוכנית הביולוגית המיוחדת ובעלת משמעות (SBS) הקשורה לקונפליקט ספציפי זה, עם הופעה מיידית של עיטוש ונזלת. מה שמתייחסים אליו בד"כ כ"אלרגיה", או כ"תגובה אלרגית" הם למעשה tracks שנצרבו ברגע ההלם של הקונפליקט.

הצעד הראשון לשבור את מעגל ה-track הוא לזהות את הקונפליקט המקורי. עם המודעות לכך שאבק אינו מהווה יותר סכנה (לחברנו, האבק בהריסות ברלין, בזמן הנוכחי, כבר איננו מדאיג), הפסייכי יכול עכשיו למחוק "אבק" (ה"אזהרה") מזכרונו, וה"אלרגיה" נעלמת מייד - וזה אחרי 40 שנה!

הערה: הדיאגנוזה של "אלרגיה לאבק" יכולה לגרום ל-track חדש הקשור לאבק, שגורם לאדם שאיננו מודע לכך, מצב של אלרגיה כרונית. עם הידע של ה-GNM, אדם הסובל מ"אלרגיות" נמצא בעמדה המאפשרת לו להשלים את הריפוי אחת ולתמיד.עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission