מקומה של הרפואה המשלימה

הרפואה התקדמה בשנים האחרונות בצעדי ענק -  המכשור הרפואי התפתח לכדי מדע בדיוני – למשל, בעזרת סורקים ממוחשבים, אנשי הצוות הרפואי "מטיילים" בגוף האדם, רואים את הטעון תיקון, מתקנים במקום וממשיכים לסרוק – ממש כמו משימה של כתת סיירים מנוסה.

ואם כל כך טוב אז למה כל כך רע ? כי המערכת הרפואית, מרוב גאווה מתנשאת על הישגיה המופלאים שכחה את שבועת ההיפוקריטים – רווחת המטופל נמצאת בצל המטילים הישגים אלה !!

וכאן חוזרת לשחק תפקיד חשוב הרפואה המשלימה על ענפיה – רפואה סינית, הומיאופתיה, רפלקסולוגיה, שיאצו, רפואה קוריאנית ועוד – היא, הרפואה המשלימה, מתייחסת בכבוד לגופו ולתלונותיו של הפציאנט ומשתדלת להיטיב עמו מבלי לפרק אותו ולהרכיב אותו מחדש.

כזו היא הרפואה הסינית הקוסמטית – ענף עתיק-חדש של הרפואה הסינית, הבא לענות לצורך אקוטי הולך ומתגבר של החברה המערבית – לאנשים (בייחוד נשים ) נמאס שמתייחסים לעור הפנים שלהם כמו לשטיח ישן, מועכים אותו, חותכים אותו, מקלפים אותו, מדביקים אותו ומזריקים לתוכו חומרים כימיים ! – ענף זה של הרפואה הסינית יודע להצעיר את עור הפנים, למצק שרירים, להרים עפעפיים וסנטר, לטשטש קמטים, לשפר צלקות אקנה, לטפל ביעילות בסבוריאה וקופרוז ועוד כהנה וכהנה, וכל זה ללא חתך או זריקה – רק באמצעות מחטים סיניות, שמנים מזינים, עיסויי פנים ומגוונים ושקיות של צמחי מרפא – זאת הדרך היחידה להגיע לתוצאות בלי להתחרט על הדרך, ולתת לטבע להוכיח את יעילותו וחיוניותו.

וחדשה משמחת נוספת – הטיפול, ארוך יחסית (90 דקות) ובמהלכו מטפלים בתלונות בריאות נוספות של המטופל – עודף משקל, עייפות, דיכאון, אי שקט, כאבי ברכיים, מיגרנות, בעיות עיכול ועוד.


עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission