פטרת ציפורניים

 

למה לסבול סתם
קטן אבל מעצבן..... פטרת ציפורניים ורגליים הינו מפגע בריאותי פעוט אך בעל יכולת הטרדה גבוהים - היא משבשת לנו בעיקר את הנאות החיים הקטנות ונמצאת בתחום הבעיות שאנו \"חייבים לטפל בהם\" אחרי שנגמור את הטיפול בבעיות הבוערות . אל תדחו את זה - אני מבטיח לכם ש : 1. היא לא הולכת להעלם מעצמה 2. הטיפול בה פשוט ברוב המקרים אל תזניחו - פנו עוד היום והדבר הגרוע ביותר שיקרה לכם הוא שתצטערו שלא פניתם אתמול...
מאת: טומי פישר

פטרת הציפורניים - מה לא ניסינו ?

מה שכתוב בכתבה זו נכון בעיקר לגברים, אבל גם ללא מעט נשים - רוב תכשירי הטיפוח שאנחנו משתמשים בהם שייכים לחלק הגוף העליון - בשמים, מי קולון, אפטר-שייב, דיאודורנטים, משחות שיניים, סבונים מיוחדים, ג\'ל לשיער, משחות לאקנה, ועוד ועוד - החלק התחתון של הגוף מקופח בתחום הזה ואחד ההוכחות המכוערות והמעצבנות לכך הוא פטרת הציפורניים - זה אמנם בד\"כ רחוק מן העין (לא תמיד מן האף) ואנחנו חיים בהרגשה שזה יעבור ; מה שנכון, נכון - זה באמת עובר - לעצבאות האחרות, ואנחנו מוצאים עצמונו מכלום, ב\"ברוך\" רציני שמחייב לעתים התערבות כירורגית.

ולא שלא ניסינו להתפטר מזה - לכל אחד יש עצה בנידון, כולל המניקוריסטית שלנו (אם יש לנו) שעושה את זה ממניעים אגואיסטיים (איכסה פיטריות !!), אבל רוב התכשירים מוכיחים עצמם כיקרים ולא מועילים - חלקם לא עוזר וחלקם עוזר באופן זמני, עד ה\"נעל\" הבאה.

אז מה עושים ? - עושים.

רוחצים היטב את הרגליים לפני השינה ומורחים על המקום הנגוע את תכשיר הפלא.

אין לכם את תכשיר הפלא ? התקשרו אלי ויהיה לכם.


עוצב ע"י כתום,  נבנה ע"י Netmission